Porządek Mszy św.:
Dni powszednie:
KWIECIEŃ - PAŹDZIERNIK: godz.: 18:00
LISTOPAD - MARZEC: godz. 17:00
wtorek: godz.9:00
Niedziele i święta: 8:00, 10:00, 11:30
(w Wielkim Poście zamiast 11.30 na 14:00
sobota: godz.: 17:00
Święta Zniesione: godz.:10:00, 17:00 (18:00)

Intencje mszalne

DATA GODZINA INTENCJA MSZALNA

II Niedziela Wielkiego Postu
17.03.2019

8.00
+ Feliksa (30 rocz. śm.), Magdalenę, Marię, Józefa Gertrudę Kempka oraz Marcjannę Mrotek
10.00
+ Mariannę Walkowiak (9 rocz. śm.), męża Jana, zm. córki Krystynę i Danutę
14.00
GORZKIE ŻALE
14.45
+ Apolonię, Józefa, Elżbietę i Stefana Tyborskich

Poniedziałek 18.03.2018

17.00
+ Michała Kowalskiego (int. od Karoliny z rodziną)

Wtorek 19.03.2019

9.00
+ Józefa Bielickiego (z ok. imienin)

Środa
20.03.2018

17.00
Zbiorowa
  1. + Józefa Burego (z ok. imienin) oraz Cecylię i Stanisława Jagodzińskich
  2. + Józefę Zagrodzką (z ok. imienin), zm. rodziców i rodzeństwo
  3. + Kazimierę i Floriana Bąk, Agnieszkę i Teodora Wonsikowskich
  4. + Leokadię Szymańską, męża Franciszka, zm. z rodzin Szymańskich i Ranosz oraz Franciszka Kowalskiego
  5. + Józefa Martin oraz zm. z rodzin Martin i Pipiak
  6. + Barbarę Kocińską (1 rocz. śm.)
  7. + Zbigniewa Senskę (int. od firmy Kalia)
  8. + Kazimierza i Pelagię Brzezińskich, Józefa, Mariannę i Felicję Kierps

Czwartek
21.03.2018

17.00
NIE MA MSZY ŚW.

Piątek
22.03.2018

17.00
DROGA KRZYŻOWA
17.30
+ Mariannę Walkowiak (z ok. urodzin i imienin), męża Jana i zm. córki Krystynę i Danutę

Sobota
23.03.2019

17.00
Z podz. Panu Bogu za odebrane łaski, z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Najświętszej, zdrowie i wszelkie potrzebne dary i łaski dla Artura z ok. 18 urodzin i dla całej rodziny

III Niedziela Wielkiego Postu
24.03.2019

8.00
+ Salomeę i Bronisława Wachowiacz, Wandę i Leona Dzik oraz zm. ich dzieci
10.00
+ Józefa Wachowiacza (rocz. śm.), syna Mariusza, Martę, Franciszka i Alojzego Ryczek
14.00
GORZKIE ŻALE
14.45
+ Stefanię i Leona Kośmider, ich zm. dzieci oraz Zygmunta Grochowskiego