Porządek Mszy św.:
Niedziele i święta: 8:00, 10:00, 11:30
(w Wielkim Poście zamiast 11.30 na 14:00
sobota: godz.: 17:00
Święta Zniesione: godz.:10:00, 17:00 (18:00)

Zapowiedzi przedślubne

Wnajbliższym czasie pragną zawrzeć sakramentalny związek małżeński:

• Bartłomiej Gliszewski, st. wolnego, zam. w Wyrzysku i Izabela Czerwińska, st. wolnego, zam. w Dobrzyniewie, zap. III,
  • Patryk Kleczka, st. wolnego, zam. w Polinowie i Patrycja Tadych, st. wolnego, zam. w Okalińcu, zap. III,
  • Marcin Siuda, st. wolnego, zam. w Szczerbinie i Sylwia Ryczek, st. wolnego, zam. w Śmiłowie, zap. III,
  • Robert Urban, st. wolnego, zam. w Czyżkowie (Parafia Wielki Buczek) i Ewelina Wiśniewska, st. wolnego, zam. w Szczerbinie, zap. II.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami, w sumieniu jest zobowiązany powiadomić o tym swojego duszpasterza.

Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii p.w. Św. Jakuba Większego w Gromadnie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.